Euromaster - Pneumatiky a servis vozidel K.A.L.T. Pneu a.s.

Podmínky zpracování osobních údajů

Zaškrtnutím políčka dáváte svůj výslovný souhlas správci osobních údajů: K.A.L.T. Pneu a.s., IČ 28219937, se sídlem K Raškovci 807, 280 02 Kolín (Správce), aby zpracovával v souladu s platnou a účinnou legislativou v oblasti ochrany osobních údajů, Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES dále jen GDPR, a shromažďoval tyto osobní údaje: Jméno, příjmení, adresa, IČ, PSČ, země, email, telefonní číslo, rok narození.

Tento souhlas je udělen na dobu určitou, a to na dobu trvání obchodního vztahu mezi Vámi a Správcem. Po udělení souhlasu bude Váš souhlas platný. Tento souhlas je dobrovolný a může být kdykoliv odvolán na adrese sídla společnosti nebo e-mailovou komunikací na email, z něhož Vám tato žádost byla odeslána.

Tímto potvrzuji, že jsem se seznámil/a se zásadami zpracování osobních údajů, že jsem jim zcela porozuměl/a, že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné.

Jsem si vědom, že mám právo:

  1. vzít svůj souhlas kdykoliv zpět;
  2. požadovat po Správci vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů;
  3. vyžádat si u Správce přístup k mým osobním údajům a tyto aktualizovat nebo opravit;
  4. požadovat po Správci výmaz mých osobních údajů; a
  5. v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na Správce nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Na základě pověření K.A.L.T. Pneu  a.s. mohou být osobní údaje zpracovány zpracovateli v České republice i v zahraničí; osobní údaje mohou být předány zejména poskytovatelům IT služeb, IT systémů a webu, logistických služeb, nebo poskytovatelům poštovních a doručovacích služeb.

Souhlasím (e-mailem/SMS zprávou na Váš mobilní telefon / v tištěné podobě, všemi způsoby) se zasíláním nabídek a informací o prováděných akcích. Potvrzuji, že celému textu a uděleným souhlasů rozumím.

JSME DISTRIBUTOŘI A PRODEJCI PNEUMATIK ZNAČEK

Pneumatiky Recamic  Pneumatiky Michelin   Pneumatiky Good Year   Continental   Pneumatiky Pirelli   Pneumatiky Nokian   Pneumatiky Dunlop  Pneumatiky Uniroyal
Pneumatiky New LifePneumatiky BF Goodrich   Pneumatiky Fulda   Barum    Pneumatiky Matador   Pneumatiky Sava   Pneumatiky Alcoa   Pneumatiky Kormoran