Euromaster - Pneumatiky a servis vozidel K.A.L.T. Pneu a.s.

Pneuservisy pro osobní automobily a dodávky

 

Proč přezouvat

Proč přezouvat

Žijeme v mírném podnebí, kde je povrch vozovky v létě a v zimě odlišný. Pro naši bezpečnost a snadnou mobilitu je nezbytné naše pneumatiky povrchu vozovky co nejvíce přizpůsobit. 

více o důvodech, proč přezouvat

Uskladnění pneumatik

Uskladnění pneu

Uskladnění pneumatik - postaráme se Vaše o kola v okamžiku kdy je nemáte na svém voze jako o své vlastní. Využijte pro uskladnění Vašich pneumatik služeb našeho MASTER HOTELU.

více o uskladnění pneu

 

Montáž a demontáž pneu

Montáž a demontáž pneumatik musí provádět kvalifikovaný odborník disponující odpovídajícími nástroji. Při montáži a demontáži pneumatiky technici Euromaster zaručují stoprocentní bezpečnost.

více o montáži a demontáži pneu

 

Vyvážení pneumatik

Nesprávně vyvážené kolo způsobuje nepříjemné vibrace, které jsou patrné při různých rychlostech. Euromaster vám doporučuje nechat si vyvážit svá kola nejméně jednou ročně či po každých najetých 15 000 km.

více o vyvážení pneumatik

 

Huštění dusíkem

Zkušenosti Euromaster dokazují, že pneumatiky přirozeně pozvolna ztrácejí tlak vzduchu, a proto je jízda s podhuštěnými pneumatikami frekventovaným jevem u všech automobilistů.

více o huštění dusíkem

 

Pojištění pneu

Pokud u nás nakupujete nové pneumatiky anebo máte strach o své stávající, využijte službu MASTER JISTOTA. Se službou máte zajištěnu ASISTENCI v případě defektu pneumatiky.

více o pojištění pneu

 

K.A.L.T. Pneu, a.s.

Zákaznické centrum (do 16 hodin)

321 734 567, 321 734 511
prodej@kalt.cz

Mobilní a zásahový servis

775 276 648
Kompletní kontakty jsou zde

K Raškovci 807, 280 00 Kolín 5, Česká republika
GPS: 49.5883189N, 17.2678828E

JSME DISTRIBUTOŘI A PRODEJCI PNEUMATIK ZNAČEK

Pneumatiky Recamic  Pneumatiky Michelin   Pneumatiky Good Year   Continental   Pneumatiky Pirelli   Pneumatiky Nokian   Pneumatiky Dunlop  Pneumatiky Uniroyal
Pneumatiky New LifePneumatiky BF Goodrich   Pneumatiky Fulda   Barum    Pneumatiky Matador   Pneumatiky Sava   Pneumatiky Alcoa   Pneumatiky Kormoran