Euromaster - Pneumatiky a servis vozidel K.A.L.T. Pneu a.s.

Mobilní servis

Úkony, které vyžaduje údržba pneumatik vašeho vozového parku, se mohou velmi rychle stát příčinou časových prostojů jednotlivých vozidel, a vést tak ke snížení pracovní produktivity. Pro úsporu času i finančních prostředků Vám nabízíme službu mobilního servisu - volejte +420 775 276 648.

Proč mobilní servis

Mobilní servisy na vašem parkovišti významně šetří čas vašim zaměstnancům i celé vaší společnosti. Usnadňují celkový management pneumatik (plánování intervencí) a nabízí účinné kontrolní nástroje, jako je vytváření pravidelných statistik a zpráv.

Tato služba zároveň napomáhá odhalovat defekty pneumatik, čímž snižuje pravděpodobnost neplánovaných odstávek vozidel.

Mobilními servisy v současné době obsluhujeme v režimu kompletní péče o pneumatiky například tyto dopravce: CEE Logistic, JIPOCAR Transport, Helicar, Conti-RSC, Šmídl, MD Logistika a ve spolupráci s Michelin Rosner Logistik Gmbh a Yusen Logistics.

Naše mobilní pneuservisy jsou také schopny poskytnout zásahový servis na území ČR a příhraničních oblastech sousedních státu.

Mobilní pneuservisy lze také využít při montážích EM a agro pláštů.

JSME DISTRIBUTOŘI A PRODEJCI PNEUMATIK ZNAČEK

Pneumatiky Recamic  Pneumatiky Michelin   Pneumatiky Good Year   Continental   Pneumatiky Pirelli   Pneumatiky Nokian   Pneumatiky Dunlop  Pneumatiky Uniroyal
Pneumatiky New LifePneumatiky BF Goodrich   Pneumatiky Fulda   Barum    Pneumatiky Matador   Pneumatiky Sava   Pneumatiky Alcoa   Pneumatiky Kormoran