Euromaster - Pneumatiky a servis vozidel K.A.L.T. Pneu a.s.

Protektorování technologií RECAMIC - záruční podmínky

Protektorování technologií RECAMIC – Michelin retread technologies se provádí na ojeté pneumatiky, jejichž kvalita byla ověřena důkladnou kontrolou a za použití nejkvalitnějších gumárenských materiálů. Výroba probíhá s nejvyšší pečlivostí a podle nejnovějšího stavu poznatků v oboru. Používaný komplex výrobních zařízení je pravidelně udržován v dokonalém technickém stavu a svými parametry, přesností a spolehlivostí představuje nejvyšší světovou kvalitu.

  1. Záruční doba se řídí zákonem č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník.

  2. Na námi protektorované pneumatiky poskytujeme záruku km výkonu, kterého dosahují nové pneumatiky za předpokladu stejných provozních podmínek a stejného typu dezénu.

  3. Obnovené pneumatiky jsou na boku trvale označeny dle normy ECE R 109.

  4. Garantujeme, že stáří karkasu poprvé obnovené běžné pneumatiky není vyšší než 7 let. U Michelin karkasů garantujeme, že staří karkasu není více než 10 let. Karkasy dodávané odběratelem se protektorují, pokud jejich stav vyhovuje kritériím protektorování technologií RECAMIC – Michelin retread technologies a splňují veškeré požadavky normy ECE R 109.

  5. Odběratel obnovených pneumatik je povinen tyto skladovat dle předpisů pro skladování pryžových výrobků (suché, chladné prostory bez přístupu světla) a tak, aby nedocházelo k jejich trvalé deformaci. Dále je odběratel povinen seznámit své zákazníky s vlastnostmi a podmínkami použití.

  6. Provozní podmínky:

  1. Právo na reklamaci zaniká v případě, že:

  1. Při uplatnění reklamace si vyhrazujeme právo, pro účely zjištění příčin reklamované vady v případech, které nelze jinak zkoumat, rozřezat příslušné místo pláště. Toto bere odběratel/zákazník na vědomí a souhlasí. V případě neoprávněné reklamace z tohoto nevyplývají pro majitele pneumatiky žádné nároky na náhradu reklamované pneumatiky.

  2. Práva z případného vadného plnění se řídí zákonem č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník

JSME DISTRIBUTOŘI A PRODEJCI PNEUMATIK ZNAČEK

Pneumatiky Recamic  Pneumatiky Michelin   Pneumatiky Good Year   Continental   Pneumatiky Pirelli   Pneumatiky Nokian   Pneumatiky Dunlop  Pneumatiky Uniroyal
Pneumatiky New LifePneumatiky BF Goodrich   Pneumatiky Fulda   Barum    Pneumatiky Matador   Pneumatiky Sava   Pneumatiky Alcoa   Pneumatiky Kormoran